Strefa rodzica
kadra
Kinga Sarad-Deć - Dyrektor metodyczny

Doktor nauk społecznych w zakresie pedagogiki, mgr pedagogiki, mgr psychologii oraz mgr filozofii przyrody ożywionej. Obszarem zainteresowań P. Kingi jest szeroko pojęta metodyka nauczania, głównie w zakresie nauk przyrodniczych oraz poszukiwanie alternatyw do tradycyjnego modelu kształcenia. Podczas swojej pracy zawodowej ukończyła studia podyplomowe, brała udział w wielu kursach i szkoleniach związanych z pracą wychowawczą i metodyczną. Jest autorką publikacji naukowych, prowadzi różnotematyczne szkolenia dla kadry nauczycielskiej. Wykładowca akademicki. Pracuje również w grupach eksperckich opracowujących programy nauczania, w tym jest współautorką programów edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Przez wiele lat prowadziła zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym pracując autorskimi programami. Miłośniczka książek, kawy i kotów. Mama Zosi.

Klaudia Wicha - Opiekunka dziecięca

Ukończyłam Kurs Opiekuna w żłobku, w trakcie którego odbyłam część praktyczną, która przygotowała mnie do pracy z dziećmi. Praca z dziećmi od zawsze była moim marzeniem, które teraz spełniam. Codzienne wykazywanie się odpowiedzialnością, cierpliwością sprawia mi ogromną satysfakcję i motywuje do poszerzania kompetencji i ciągłej pracy nad swoją osobą. Jestem osobą bardzo pozytywnie nastawioną do życia, co sprawia, że szybko nawiązuję dobry kontakt z dziećmi. Uśmiech dziecka daje mi wiele energii do działania, dlatego ta praca jest dla mnie ogromną satysfakcją. Podczas zajęć z dziećmi wykazuję się kreatywnością, radość sprawia mi organizacja zajęć, które można połączyć z zabawą. Uwielbiam wspólne czytanie książek, grę na gitarze, wykonywanie prac plastycznych, a najbardziej podczas zajęć cenię działanie wyobraźnią.

Martyna Brankiewicz- Opiekunka dziecięca

Swoją przygodę z dziećmi rozpoczęłam w gimnazjum, poprzez wolontariat w Publicznym Przedszkolu Integracyjnym im. Kubusia Puchatka w Puławach. Tuż po liceum chcąc rozwijać swoje umiejętności zaczęłam pracę jako animator dziecięcy w Sali zabaw w Krakowie, gdzie prowadziłam różnorodne zajęcia psychoruchowe, które z powodzeniem wykorzystuję w pracy w żłobku. Chcąc dalej się rozwijać podjęłam pracę w Pracowni Świętego Mikołaja w Lublinie i równocześnie rozpoczęłam kurs opiekunki dziecięcej, a następnie odbyłam praktyki w żłobku. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności biorąc udział w dodatkowych kursach i szkoleniach. Praca z dziećmi sprawia mi dużo radości i satysfakcji. Staram się, by dzieci czuły się przy mnie bezpieczne i otoczone odpowiednią troską.

Justyna Krzyżanowska - Opiekunka dziecięca

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z resocjalizacją oraz magisterskie na kierunku pedagogika ogólna i psychoprofilaktyka, na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Na kursie zdobyłam również zawód opiekuna dziecięcego. Dodatkowo odbyłam kurs animatora czasu wolnego dla dzieci, a także ukończyłam ognisko muzyczne w klasie gitary klasycznej. Doświadczenie zdobyłam dzięki pracy w żłobku, praktykom, stażowi w przedszkolu oraz kilkuletniemu wolontariatowi w domu dziecka. W życiu mam możliwość łączenia swoich pasji, którymi są muzyka, praca z dziećmi oraz rękodzieło. Daje mi to dużo satysfakcji, a zarazem mobilizuje do ciągłej pracy nad sobą. Jestem osobą wesołą, ciepłą i cierpliwą, ułatwia to nawiązanie kontaktu z dziećmi, które chętnie spędzają ze mną czas, a co najważniejsze buduje to w nich poczucie bezpieczeństwa.

Magdalena Dyl- Opiekunka dziecięca

Ukończyłam kurs Opiekunki w Żłobku, podczas, którego odbyłam również praktyki. Uwielbiam pracę w tym miejscu, ponieważ kocham dzieci. Przebywanie w ich otoczeniu, pomaganie im, wspólna zabawa i troska o ich bezpieczeństwo dają mi dużo radości i satysfakcji. Ta praca nigdy nie jest nudna. Uśmiechy, jakimi na co dzień obdarowują mnie dzieci, to wspaniała nagroda za to, co robię. Uwielbiam wykonywać z dziećmi prace plastyczne, podczas, których wspólnie korzystamy z naszych wyobraźni.

ul. T. Jacyny-Onyszkiewicza 15, 20-783 Lublin
Copyright by Mała Panda 2023
Projekt i realizacja: RSO.PL